HÄR KÖPER DU DANDERYDSKORTET - och får härliga rabatter hos lokala handlare!
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Delaktighet Gemenskap Glädje
P10

Matcher
SEPTEMBER 2023
 
16
09:00
lör
09:00    
Skanskvarnshallen, Årsta
 
Alvik Ålsten - Danderyd Basket VIT  -      
17
10:15
sön
10:15    
Åkersberga sph
 
Åkersberga Svart - Danderyd Basket VIT  -      
17
17:15
sön
17:15    
Fribergahallen
 
Danderyd Basket RÖD - Viby Vit  -      
 
23
13:30
lör
13:30    
Bro Sporthall
 
FUBB Svart - Danderyd Basket RÖD  -      
23
13:45
lör
13:45    
Vintervikens sph
 
Fryshuset Kransen - Danderyd Basket VIT  -      
24
10:30
sön
10:30    
Fribergahallen
 
Danderyd Basket VIT - Åkersberga Svart  -      
OKTOBER 2023
 
01
09:00
sön
09:00    
Fribergahallen
 
Danderyd Basket RÖD - Kungsholmen Grå  -      
01
10:30
sön
10:30    
Fribergahallen
 
Danderyd Basket VIT - Duvbo Röd  -      
 
07
13:30
lör
13:30    
Storvretens Sporthall Tumba
 
Tumba Basket - Danderyd Basket BLÅ  -      
08
09:30
sön
09:30    
Vasalundshallen
 
Aik Svart - Danderyd Basket RÖD  -      
08
10:45
sön
10:45    
Fribergahallen
 
Danderyd Basket VIT - Bollstanäs  -      
 
15
11:00
sön
11:00    
Fribergahallen
 
Danderyd Basket RÖD - Järfälla Vit  -      
 
21
09:00
lör
09:00    
Järfälla gymnasium
 
Järfälla Svart - Danderyd Basket VIT  -      
22
12:00
sön
12:00    
Sollentuna Sporthall B
 
Tureberg 1 - Danderyd Basket RÖD  -      
NOVEMBER 2023
 
11
10:30
lör
10:30    
Stora Mossen 2
 
Alvik Ålsten - Danderyd Basket VIT  -      
12
09:00
sön
09:00    
Fribergahallen
 
Danderyd Basket BLÅ - Fryshuset Basket Liljeholmen  -      
12
12:00
sön
12:00    
Fribergahallen
 
Danderyd Basket RÖD - Haga Haninge Röd  -      
 
25
13:30
lör
13:30    
Fribergahallen
 
Danderyd Basket VIT - Lidingö Vit  -      
25
17:30
lör
17:30    
Stuvstahallen
 
KFUM Huddinge Basketklubb Svart - Danderyd Basket BLÅ  -      
26
12:15
sön
12:15    
Fribergahallen
 
Danderyd Basket RÖD - Spånga Vit  -      
26
15:15
sön
15:15    
Edsbergshallen
 
Viby Svart - Danderyd Basket VIT  -      
DECEMBER 2023
 
02
17:30
lör
17:30    
Brännkyrkahallen S
 
JKS Basket Bredäng IF - Danderyd Basket BLÅ  -      
03
09:15
sön
09:15    
Sollentuna Sporthall B
 
Viby Vit - Danderyd Basket RÖD  -      
03
15:30
sön
15:30    
Fribergahallen
 
Danderyd Basket BLÅ - KFUM Huddinge Basketklubb röd  -      
03
16:15
sön
16:15    
Mälaröhallen
 
Blackeberg Ekerö Vit - Danderyd Basket VIT  -      
 
10
09:00
sön
09:00    
Fribergahallen
 
Danderyd Basket VIT - Viby Svart  -      
10
10:30
sön
10:30    
Fribergahallen
 
Danderyd Basket RÖD - FUBB Svart  -      
10
12:30
sön
12:30    
Vallentuna Gymnasium
 
Danderyd Basket BLÅ - Vallentuna Basket - gul (R)  -      
 
17
13:45
sön
13:45    
Konradsbergshallen
 
Kungsholmen Grå - Danderyd Basket RÖD  -      
JANUARI 2024
 
13
10:30
lör
10:30    
Tälje Gymnasium
 
SBBK EF 10 2 - Danderyd Basket RÖD  -      
14
10:30
sön
10:30    
Fribergahallen
 
Danderyd Basket RÖD - AIK Svart  -      
14
12:00
sön
12:00    
Fyrisskolan
 
Uppsala Stenhagen - Danderyd Basket VIT  -      
14
12:30
sön
12:30    
Tollare Bollhall
 
Saltsjöbaden - Danderyd Basket BLÅ  -      
 
20
12:45
lör
12:45    
Fribergahallen
 
Danderyd Basket BLÅ - Tyresö Gul  -      
21
09:30
sön
09:30    
BAS Barkarby
 
Järfälla Vit - Danderyd Basket RÖD  -      
 
27
09:00
lör
09:00    
Grimstahallen (U-Väsby)
 
Bollstanäs - Danderyd Basket VIT  -      
27
12:15
lör
12:15    
Sollentuna Sporthall B
 
Tureberg Vit - Danderyd Basket BLÅ  -      
28
12:00
sön
12:00    
Fribergahallen
 
Danderyd Basket RÖD - Tureberg Basket  -      
FEBRUARI 2024
 
03
12:00
lör
12:00    
Brandbergshallen
 
Haga Haninge Röd - Danderyd Basket RÖD  -      
03
15:45
lör
15:45    
Fribergahallen
 
Danderyd Basket VIT - Vallentuna basket  -      
04
09:45
sön
09:45    
Fribergahallen
 
Danderyd Basket BLÅ - Nykvarn Basketbollklubb  -      
04
11:15
sön
11:15    
Fribergahallen
 
Danderyd Basket VIT - Järfälla Svart  -      
 
10
09:15
lör
09:15    
Vällingbyhallen S
 
Blackeberg Grå - Danderyd Basket BLÅ  -      
11
10:30
sön
10:30    
Fribergahallen
 
Danderyd Basket RÖD - SBBK P10 EF:2  -      
 
18
09:00
sön
09:00    
Fribergahallen
 
Danderyd Basket BLÅ - Täby Basket Blå  -      
18
09:00
sön
09:00    
Tenstahallen
 
Spånga Vit - Danderyd Basket RÖD  -      
18
14:15
sön
14:15    
Vallentuna Gymnasium
 
Vallentuna basket - Danderyd Basket VIT  -      
MARS 2024
 
07
20:10
tor
20:10    
Fribergahallen
 
RÖD Danderyd Basket - Central P11  -      
10
09:00
sön
09:00    
Fribergahallen
 
VIT Danderyd Basket - Täby Basket Blå  -      
10
10:30
sön
10:30    
Fribergahallen
 
RÖD Danderyd Basket - Lidingö Vinröd  -      
10
12:00
sön
12:00    
Tibblehallen 2
 
Täby Röd - BLÅ Danderyd Basket  -      
 
16
14:00
lör
14:00    
Hagsätrahallen
 
Fryshuset Svart - RÖD Danderyd Basket   -      
16
16:15
lör
16:15    
Beckombergahallen
 
Blackeberg Ekerö Vit - VIT Danderyd Basket  -      
17
18:30
sön
18:30    
Fribergahallen
 
BLÅ Danderyd Basket - Kungsholmen Vit  -      
 
23
09:00
lör
09:00    
BAS Barkarby
 
Järfälla Vit - RÖD Danderyd Basket  -      
24
10:30
sön
10:30    
Fribergahallen
 
VIT Danderyd Basket - Vallentuna Basket - gul (R)  -      
24
16:15
sön
16:15    
Vällingbyhallen L
 
Blackeberg Grå (R) - BLÅ Danderyd Basket  -      
APRIL 2024
 
13
15:15
lör
15:15    
Fribergahallen
 
VIT Danderyd Basket - Viby Vit  -      
14
09:00
sön
09:00    
Stora Mossen
 
X - VIT Danderyd Basket  -      
14
16:00
sön
16:00    
Byäng
 
Täby Basket 1/2 - Danderyd Basket  -      
 
21
10:00
sön
10:00    
Fribergahallen
 
Danderyd Basket - Viby  -      
21
15:00
sön
15:00    
Tibble 5
 
Täby Basket 3/4 - Danderyd Basket  -      
 
27
10:00
lör
10:00    
Brännkyrkahallen
 
Danderyd Basket P10 (U14) 23-24 - Tiger Cupen  -      
JUNI 2024
 
01
10:00
lör
10:00    
DaGy / utomhusplaner
 
Mix - Danderyd Basket  -      
 
Guldsponsor
Sponsorer
Information